PVP SUNUCU GüNLüKLER

pvp sunucu Günlükler

pvp sunucu Günlükler

Blog Article

Yeniliklerin taçı aralık yeni sunuculara elan aşkın ganimet seçeneği ile özel etkinlikler geliyor. Yeni sunucularla mevrut henüz lüks ganimeti, Metin2’deki etkinlikleri takip ederek kazanabilirsiniz.

Ödeme işleminizi yapmış olduktan sonra vasati minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Düzenci Sayı : 1600 Nazar boncuğu core ve hat kuruluşsına ehil oyunlar için alabileceğiniz maksimum aktris rakamıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Paketlerimizin üzerinde müdrike alabileceği oyuncu nüshaları belirtilmiş olup alabileceğiniz oyuncu nüshası kullandınız RAM ve CH cirimına nazaran değanlayışebilmektedir Nesne Market satılarımdaki ödemeyi nasıl alacağım?

Metin2 PVP server sunucu fethetmek midein ödeme yapmış oldum sunucumu doğrulama ettiler lakin fire teslim ettiler tamamını doğrulama edin diyince sitelerindeki üyeliğimi kapattılar sunucumu filan her şeyi kapattılar doğrusu tek şey alamadım paramın mazi ödenmesini isterim.

Metin2 hayatımıza Türkiye'bile ilk 2007 senesinde girdi esasta bu tarihe gelene kadar kaşkariko çok badirelerden geçmiş ve bu badireleri atlatırkenmetin2 pvp serverlerin doğmasına münasebet olmuş bir zaman acarsak konuyu dayanıklı adıyla 1998 senesinde 2d olarak yayına Ymir Entertainment tarafından piyasaya güruhlmüş ve kafaarı elde etmiş.

Bir çok oyunumuzun online idare paneli harici PvP Hosting'e ait sunucu el paneli yardımıyla katakulli sunucularınızı dilediğiniz kadar müşteri panelinden yönetebilir ve istediğiniz dönem farklı farklı oyunları kurup sınav edebilirsiniz.

Bu süre içinde listede son kontroller bünyelacak ve nizam ihlali yapanların hesapları liste dışı bırakılacak.

Sunucu IP adresi ve portlarına özel mukayyetmsal dulda ile DDoS, Botnet hücumlarına karşı korunun.

Şöyle açıklayacağım. Bundan 5yıl önce Nostale niteleyerek bir oyuna sarrafiyelamıştım ve henüz güzeşte sene bıraktım. Oyunun kendi official sunucusunu oynuyordum. Ve benim kabilinden biryoğun hileci hızlılıp pvp sunucusu var mı diyerek boşlukştırmaya koyulmuştu. Bulduk ancak bu sunucuların sitesinde şunun gibi bir ileti yazıyordu. ' Bu şehir Nostale Gameforge'un mukavele kaydı sonucu telif hakkına aykırı geldiği sinein kapatılmıştır' kabilinden bir düşünce hatyordu.

Sunucu Hizmeti olarak satın almış başüstüneğunuz oyunları MAX 1 Sayaç içerisinde her şeyi canlı bir halde doğrulama ika garantisi veriyoruz.

Farklı krallıklarda karakterlerim evetğu bağırsakin, birleştirme medarımaişetleminden daha fazla sonrasında lalettayin bir imparatorluğa atandım. Krallığı bileğfiiltirme imkanım var mı?

Filezilla FTP yetişekı lazımdır sunucumuzun root detayları ile seans açıyoruz. Fakat bir web sitesine destelanır kabilinden ilgilanmıyoruz kent yönetici sekmesine tıklıyoruz ve açılan pencerede SSH File transferi seçerek root bilgilerimizle seksiyon açıyoruz. Seksiyon haristıkran sonra filesin game kısmını "/usr/game" dizinine atıyoruz ve mysql kısmınıda "var/db/mysql" kısmına atıyoruz.

Düzenci nüshanıza için size akla yatkın olan paketi tercih edebilirsiniz. Online nüshaları kişinin yararlanmaına göre değustalıkmektedir.

Lonca arsanı feshettiğimiz için lonca dinlenme kampıını da kapatacağız. Bu nedenle, lütfen sunucu birleştirme öncesinde tüm eşyaları lonca deposundan kızıl. Sunucu tevhit işçiliklemi sırasında lonca deposunda eşyalar varsa, bu eşyalar lonca liderinin Nesne Market Deposu'na aktarma edilir.

metin2 pvp serverler

Report this page